Послуги екологічної лабораторії

Послуги екологічної лабораторії

Послуги екологічної лабораторії

 
Послуги екологічної лабораторії, як окремий вид послуг, найчастіше пов’язаний з виробничим контролем викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, коли він вимагається відповідно до умов діючого Дозволу на викиди.

В залежності від складності технічного завдання та хімічного складу забруднюючих речовин, спеціаліст з лабораторного контролю виїжджає на проммайданчик, виконує вимірні роботи та надає відповідні протоколи вимірів від атестованої лабораторії, що підтверджують дотримання підприємством умов Дозволу на викиди та свідомий підхід до зменшення техногенного навантаження на довкілля.

Також, послуги екологічної лабораторії потрібні для паспортизації газоочисного обладнання та складання актів ефективності роботи ГОУ, що також є послугою, яка надається Екологічним департаментом ТОВ «Охорона-М».

Звертайтесь, ми самостійно сформуємо технічне завдання та погодимо його з лабораторною службою, щоб якомога швидше та якісніше задовольнити Ваші потреби у сфері дотримання екологічних норм та стандартів України.

Запрошуємо до співпраці!

Отримати безкоштовну консультацію