Про нас

ТОВ «Охорона-М» було створено у 2008 році як спеціалізоване підприємство, що надає юридичним особам послуги науково-технічного характеру, проектно-вишукувальні роботи та рішення у багатьох сферах господарювання – від проектування будівництва, реконструкції об’єктів промислового призначення, проектування та створення систем безпеки, відеонагляду, зв’язку – до надання комплексних юридичних послуг з їх експлуатації та консультування із безпечного природокористування.

Пізніше, у 2015 році було створено повноцінний Екологічний департамент та залучені до роботи в ньому найкращі інженери-екологи із спеціалізацією та багаторічним досвідом розробки науково-технічної документації у різних сферах промислової екології: спеціального водокористування, поводження з відходами, інвентаризації та обгрунтування обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та інші. Також до нашого департаменту приєднались екологи-експерти, що мають величезний досвід з аналізу та супроводу екотехнічної документації, щоб ми могли надати нашим клієнтам системний екологічний консалтинг, провести аудит підприємства з точки зору виконання всіх вимог природоохоронного законодавства України та захистити інтереси наших клієнтів при перевірках Державної екологічної інспекції, надати якісний супровід та подання документів до державних органів екологічного контролю для отримання всіх необхідних дозволів.

Враховуючи євроінтеграційний напрямок руху України та доволі сумний стан природоохоронної політики на сьогоднішній час, наша команда не має сумнівів щодо подальших реформ та великого попиту на якісні екологічні послуги. Тож, ми працюємо для Вас і намагаємось надати сучасний сервіс, прозорий менеджмент та чесний консалтинг, щоб завоювати Вашу довіру та вчасно виконати будь-яке замовлення у сфері нашої компетенції.

Ми всі живемо на одній єдиній Планеті – сучасний бізнес просто неможливий без турботи про навколишнє природне середовище. Ми всі вдихаємо повітря, п’ємо воду, створюємо відходи – тож давайте діяти відповідально до Природи, допомагаючи їй відновлюватись від нашого тиску, створюючи якісні умови життя для наступних поколінь українців!

Наші ліцензії та сертифікати:

Отримати безкоштовну консультацію