ОВД – оцінка впливу на довкілля

ОВД - оцінка впливу на довкілля

ОВД – оцінка впливу на довкілля

 
При прийнятті рішень про провадження планованої діяльності, що включає в себе будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання та інше втручання в природне середовище законодавством вимагається провести оцінку впливу на довкілля (ОВД).

Оцінка впливу на довкілля (ОВД) – це процедура, що проводиться з метою визначення та аналізу наслідків від провадження планованої діяльності підприємства на стан навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки.
Процедура оцінки впливу на довкілля від планованої діяльності підприємства включає в себе наступні складові:

  • Складання та подання повідомлення про планову діяльність для проведення оцінки впливу на довкілля до уповноваженого територіального органу;
  • Підготовка та подання звіту з ОВД, оголошення про початок його громадського обговорення;
  • Проведення громадського обговорення планованої діяльності після подання звіту з ОВД;
  • Підготовка та видача уповноваженим органом Висновку з оцінки впливу на довкілля.

Оцінка впливу на довкілля відповідальна та об’ємна процедура, що потребує професійних знань в сфері екології, багаторічного досвіду та вимагає приділення максимум уваги і відповідальності.

Екологічний департамент ТОВ «Охорона-М» пропонує повний спектр надання послуг з комплексного проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Це дозволить підприємству за допомогою висококваліфікованих спеціалістів заощадити свій час та уникнути можливих помилок у проходженні цієї процедури самотужки.

Запрошуємо до співпраці. Консультації та аналіз наявної технічної документації проводимо безкоштовно.

Отримати безкоштовну консультацію