Дозвіл на спеціальне водокористування

Дозвіл на спеціальне водокористування

Дозвіл на спеціальне водокористування

 
Дозвіл на спеціальне водокористування – документ, що згідно Водного кодексу України надає право юридичним особам видобувати водні ресурси з підземних та/або поверхневих джерел водопостачання для забезпечення власних питних, виробничих потреб та/або відпуску води іншим юридичним особам, населенню.

На відміну від більшості компаній, що займаються наданням екологічних послуг, наше підприємство має чітко визначений профіль з розрахунку, обґрунтування та погодження дозвільної документації у сфері водного господарства для підприємств міста Києва та Київської області. Одразу зазначимо, що для даного напрямку проектних робіт немає і не може бути шаблонних рішень, оскільки немає однакових підприємств-водокористувачів. Отже, наші спеціалісти індивідуально підходять до кожного замовлення, надаючи консультації відповідно до постійно змінюючихся вимог державних органів до умов водокористування та водовідведення.

В залежності від фактичної схеми водозабору та відпуску водних ресурсів на підприємстві, пропонуємо наступні складові послуги:

  • Нормативний розрахунок водокористування та водовідведення, обґрунтування потреби у воді;
  • Розробка і погодження Індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (ІТНВПВ) у разі відпуску води населенню;
  • Розробка проектів гранично допустимого скиду (ГДС) у разі скиду забруднюючих речовин у водні об’єкти;
  • Оформлення пакету документів та супровід для отримання Дозволу на спеціальне водокористування.

Пропонуємо скористатись нашим досвідом для своєчасного отримання дозвільної документації у сфері спеціального водокористування та запрошуємо до безкоштовної попередньої консультації.

Отримати безкоштовну консультацію